Top
O nás

Kto navrhne a zrealizuje váš nový interiér?

Milujeme čistý a praktický dizajn. Irituje nás nevkus a gýč. Preferujeme prírodné materiály a dokážeme skombinovať viac štýlov tak, aby spolu ladili. Využitím správnych elementov dokážeme vizuálne rozšíriť priestor a štýlovo zariadiť interiér vášho domu, bytu či biznis priestorov. Spolupracujeme so spoľahlivými dodávateľmi i výrobcami nábytku, ale aj priamo s developermi. Pravidelne publikujeme v časopisoch, aby sme inšpirovali ľudí ku krajšiemu bývaniu.

Chcete aj vy nadčasové riešenie bývania? Pretavíme vaše predstavy do reality. Sme skúsené architektky a dizajnérky, ktoré vás prevedú celým procesom realizácie. Postaráme sa o všetko od prvotného návrhu až po finálne odovzdanie projektu.

Ako to robíme? Najskôr navrhujeme dizajn a vytvárame vizualizácie podľa vašich požiadaviek. Ladíme pritom vaše predstavy s našimi skúsenosťami. Hľadáme potenciál na zlepšenie, ale berieme do úvahy aj limity nehnuteľnosti (rozlohu, nosné konštrukcie, rozvody). Následne dohliadame na stavbu a eliminujeme „škodcov“ pri realizácii.

“Vopred vás upozorňujeme, že vašou jedinou starosťou bude presťahovanie všetkých vašich vecí.“

Komunikujeme s úradmi, strážime termíny i váš rozpočet. Zaistíme symbiózu dodávateľov a remeselníkov. Reagujeme na prípadné zmeny a celý proces s vami konzultujeme. Uľahčíme vám tak i zložitejšie rekonštrukcie.

Snažíme sa šetriť váš čas i energiu. Naším cieľom je, aby ste sa cítili ako doma. Vopred vás upozorňujeme, že vašou jedinou starosťou bude presťahovanie všetkých vašich vecí.

Kariéra

Si tvorivý architekt? Talentovaný interiérový dizajnér? Tvorivá hlava, ktorá sa potrebuje
realizovať? Staň sa členom nášho tímu. Pošli nám svoje portfólio na info@funkdesign.sk, radi si pozrieme tvoju prácu.