Top
Vršovice, Praha

Návrh interiéru mezonetového bytu

Návrh mezonetu v pražských Vršoviaciach vznikol potom, ako nás oslovil developer projektu s ponukou na spoluprácu pri vytváraní návrhu pre päť bytov na jednom podlaží. Pôvodnú dispozíciu sme zrušili a celé podlažie prekreslili tak, aby mohol vzniknúť jeden exkluzívny mezonet s rozlohou viac ako 200 m2.

Interiér bol navrhnutý pre úspešného manažéra, ktorý má špecifický životný štýl. Obľubuje spoločnosť ľudí a rád organizuje vo svojom byte párty. Tomu bol uspôsobený aj celý návrh mezonetu.

Kuchyňa s obývačkou

Naprieč interiérom sú cítiť kvalitné a luxusné materiály ako aj dizajnové doplnky. Interiérový dizajn je konzistentný v celom byte a je postavený na kombinácii dreva s priznanou štruktúrou s bielym nábytkom. Materiálová a farebná konzistencia tým pádom vizuálne prepája jednotlivé miestnosti.  V kuchyni na prvý pohľad zaujme betónová stierka, ale aj ostrovček s výsuvným digestorom a kvetináčom na bylinky s pripojením bieleho jedálenského stola pre štyri osoby.

kuchyňa s ostrovčekom
kuchyňa s ostrovčekom

Obývacej izbe dominuje veľkorysá dizajnová sedačka, oproti ktorej našiel svoje miesto aj biokrb dodávajúci interiéru príjemné teplo. Schodisko na druhé poschodie mezonetu je prevzdušnené pomocou zasklenej steny, ktorá ho opticky zväčšila, ale zároveň príjemne rozčlenila priestor chodby a obývačky na dve časti.

obývačka
kuchyňa s obývačkou

Spálňa

Na poschodí sa nachádza spálňa s pracovným kútikom spojená s presklenou stenou s kúpeľňou. Luxusný dojem jej prepožičiava najmä dizajnová posteľ v kombinácii s výraznou tmavou tapetou.  Celý priestor pôsobí veľmi netradične aj vďaka otvorenej dispozícii a ponúka majiteľovi dokonalé podmienky na relax.

spálňa s kúpeľňou
spálňa s balkónom
spálňa s kúpeľňou
kúpelňa s vaňou a sprchovým kútom
kúpelňa s vaňou a sprchovým kútom

V rámci tohto projektu sme pre developera vypracovali kompletnú projektovú dokumentáciu, navrhli dispozíciu aj celý interiér a spracovali architektonickú štúdiu.

Potrebujete pomôcť s návrhom interIéru? Nechajte si pomôcť od profesionálov.