Top
Vršovice, Praha

Návrh interiéru veľkometrážneho bytu

Návrh veľkometrážneho bytu v developerskom projekte v pražských Vršoviciach bol pre nás naozaj veľmi príjemným projektom. Priestor, s ktorým sme mohli pracovať bol vskutku výnimočný. Na jednej strane to bol výhľad na mesto, na druhej to bola plocha bytu. Tá nám umožňovala pohrať sa s detailmi a vytvoriť výnimočné prostredie na bývanie.

Kuchyňa s obývačkou

Pri návrhu sme zvolili moderný interiérový dizajn v kombinácii zemitých farieb a modrých akcentov. Hlavnému priestoru dominuje krásna sedačka umiestnená v priestore skladajúca sa z viacerých modulov. Nad ňou visia dizajnové stropné svietidlá. Hneď naproti sedacej súprave sa nachádza krb.

kuchyňa s obývačkou
obývačka s krbom
obývačka s krbom

Kuchynská linka je navrhnutá v kombinácii bielej farby a prírodného dreva. Poskytuje dostatočný priestor pre varenie aj vďaka ostrovčeku. Línia ostrovčeka plynule prechádza a nadväzuje na krásny, minimalistický jedálenský stôl.

kuchyňa s obývačkou

Spálňa

Pri návrhu sme sa najviac odviazali v nočnej časti, na ktorú sme aj patrične hrdí. Spálňu sme prepojili s kúpeľňou a šatníkom. Vytvorili sme tak jeden vzdušný celok oddelený iba veľkoformátovým sklom so štýlovou grafikou. Samotná spálňa s kúpeľňou pôsobí veľmi luxusne. Je to najmä vďaka dizajnovému nábytku a krásnej veľkej posteli.

spálňa
šatník

V kúpeľni je umiestnená samostatná dizajnová vaňa, ktorá priam láka vychutnávať si relaxačný kúpeľ každý večer po náročnom dni. Luxusný dojem kúpeľne dotvára aj dizajnové umývadlo a mozaikový obklad na stenách.

biela kúpeľňa s vaňou
biela kúpeľňa

V rámci tohto projektu sme pre developera vypracovali kompletnú projektovú dokumentáciu, navrhli dispozíciu aj celý interiér a spracovali architektonickú štúdiu.

Potrebujete pomôcť s návrhom interIéru? Nechajte si pomôcť od profesionálov.